Notice: Undefined index: ch_visit in /web/htdocs2/msdynamics365cz/home/subdoms/servis/wp-content/themes/Divi/header.php on line 64

WEBCOM ve spolupráci se společností Microsoft vás zve na seminář pro výrobní společnosti na téma Zvýšení efektivity administrativy a manuálních činností ve výrobě a ve skladovém hospodářství.

Termín: 20. 11. 2018, úterý od 9 hod. (registrace v 8:40)
Místo konání akce: Centrála Microsoft ČR, Vyskočilova 1561/4a, 140 00 Praha 4

Celý seminář je zdarma, avšak je nutné se zaregistrovat.

U dobré kávy a anglické snídaně vám představíme tyto oblasti:

  • Microsoft Dynamics 365 – jak využít dostupnost lidských zdrojů a jejich profesních dovedností nejen při okamžitém, ale i dlouhodobém plánování kapacit zaměstnanců a výrobních zakázek podniku.
  • Chytré brýle Konica Minolta Smart Glasses – brýle vyvinuté speciálně pro digitalizaci průmyslové výroby. Přinášejí zjednodušení činností, podporují zvýšení výkonnosti a snížení chybovosti způsobenou lidským faktorem.
  • Inteligentní kamery Mobotix od Konica Minolta – řešení pro zajištění nejen bezpečnosti objektů a strojů, ale i inteligence, která pomáhá odhalit zmetkovost, nepovolený pohyb osob u výrobních strojů nebo včasnou detekci rizikových situací na pracovišti, jako např. požár nebo přehřívání strojů.

Těšíme se na setkání.

 

Pin It on Pinterest

×