Notice: Undefined index: ch_visit in /web/htdocs2/msdynamics365cz/home/subdoms/servis/wp-content/themes/Divi/header.php on line 64

WEBCOM – VÁŠ DODAVATEL INFORMAČNÍHO SYSTÉMU

Patříme dlouhodobě do skupiny TOP 60 světových společností a TOP 3 dodavatelů řešení Microsoft Dynamics ve střední a východní Evropě. Jsme členy skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP – jsme GOLD Enterprise Resource Planning partner.

Dodáváme celopodnikové informační systémy na platformě Dynamics 365, dříve známé jako Microsoft Dynamics AX, NAV a CRM. Vyvíjíme vlastní řešení a dodáváme software na míru i malé „business kokpit“ systémy. Samozřejmostí je pro nás následná péče o zákazníky a řešení jejich servisních požadavků díky našemu samostatnému oddělení supportu.

LUKÁŠ POKORA

Sales Manager

ŠTĚPÁN KNĚŽEK

Sales Manager

PETER ŠČEPÁNEK

Business Development Director

Ocenění a certifikace

ms-logo

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ MICROSOFT

Patříme mezi největší a nejvýznamnější partnery společnosti Microsoft pro oblast ERP (podnikové informační systémy).

Uložit

PARTNERSTVÍ S CLICK DIMENSIONS

ClickDimensions pro Dynamics 365 pomáhá generovat a vyhodnocovat kvalitní leady. Poskytuje obchodu výběr těch nejrelevantnějších příležitostí. Je to dokonalá podpora práce s leady v Microsoft Dynamics CRM a jejich propojením získáváte to nejlepší, co v oblasti CRM existuje.

Uložit

Untitled-1

2016 PRESIDENT´S CLUB FOR MICROSOFT DYNAMICS

Obhájili jsme členství v prestižní mezinárodní skupině President´s Club 2016, kde se sdružuje pouhých 110 velkých a zároveň rostoucích Microsoft Dynamics partnerů z celého světa, kteří splnili náročná kritéria v oblasti prodeje, meziročního růstu a zákaznické spokojenosti.

Uložit

MICROSOFT GOLD ENTERPRISE RESOURCE PLANNING

Pro oblast implementace Microsoft Dynamics ERP (Microsoft Dynamics AX a NAV) splňujeme kritéria nejvyšší kategorie Microsoft Gold ERP.

Uložit

ibm-logo

PARTNERSTVÍ SE SPOLEČNOSTÍ IBM BUSINESS

Jsme IBM Business Partner pro oblast serverů IBM. Stali jsme se partnerem IBM Global Financing s titulem „Top Contributor 2014 pro Českou republiku“ a díky tomu můžeme svým zákazníkům pomoci zajistit komplexní financování projektů.

ISO 9001:2009

Jsme držitelé certifikátu shody systému managementu kvality s požadavky ČSN EN ISO 9001:2009.

Uložit

Uložit

Uložit

Pin It on Pinterest

×