Notice: Undefined index: ch_visit in /web/htdocs2/msdynamics365cz/home/subdoms/servis/wp-content/themes/Divi/header.php on line 64

Slovníček

AZURE PLATFORM

Microsoft Azure Platform je otevřená a flexibilní platforma v cloudu využívající datacentra společnosti Microsoft. Poskytuje prostor vývojářům a IT odborníkům k vytváření, hostování a škálování webových aplikací. Nabízí k využití sady online služeb – analytických, výpočetních, databázových, mobilních, síťových, úložišťových a webových. Umožňuje propojení s aplikacemi třetích stran. Hlavními přínosy jsou rychlejší práce, vyšší produktivita díky integrovaným nástrojům, šablonám a známému uživatelskému prostředí. Prostředí Azure je přizpůsobitelné dle potřeb a placeno je jen to, co firma skutečně využije, díky tomu šetří investice do informačních technologií. Zajištěna je i bezpečnost dat. Microsoft je prvním poskytovatelem cloudu, který byl uznán orgány EU díky závazku ohledně špičkové ochrany a soukromí dat. Rovněž přijal mezinárodní normu ISO 27018 týkající se soukromí v cloudu.

Business Intelligence (BI)

Z hlediska softwaru se jedná o analytické nástroje pro práci s firemními daty (sběr, vyhledávání, analýza a vyhodnocování dat). Díky aplikacím BI lze snadno a rychle zobrazit potřebné aktuální přehledy, reagovat na změny na trhu a činit správná strategická rozhodnutí pro úspěšné podnikání.

Common data model (CDM)

Společný datový model. Microsoft Common Data Model je firemní databáze, která přímo propojuje všechny produkty Microsoft Dynamics 365 pro využívání ve vaší organizaci. CDM je šifrovaný a tedy bezpečný, je postavený na nejlepších technologiích Azure, jako je Service Fabric nebo elastické SQL. CDM umožňuje kromě standardních entit vytvářet i subjekty nové, poskytuje strukturovaná metadata, automatické číslování, vyhledávání, obchodní data jako jsou např. adresy, měny, přináší přesvědčivé funkcionality.

Connected Field Service

Connected Field Service – je řešení, které připojí a monitoruje zařízení u zákazníka, abyste mohli analyzovat data o jejich provozu a automatizovat procesy jejich údržby.

Edice Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 nabízí kombinaci aplikací v Enterprise edici pro firmy využívající služby pro více než 250 uživatelů a v Business edici pro firmy využívající služby do 250 uživatelů.

Chat Bots

Automatizovaná chatovací okna, kde jsou předdefinovány odpovědi.

Interactive Service Hub

Interactive Service Hub – je nové intuitivní a interaktivní prostředí správy vaší služby zákazníkům v centru interaktivních služeb aplikace Dynamics 365. Obsahuje mnoho řídicích panelů a upravených formulářů, které sjednocují klíčové informace.

Microsoft Flow

Toto řešení pomáhá uživatelům automatizovat běžné úkoly v různých aplikacích a službách. Flow spojuje služby, jako jsou Office 365, Slack, Dropbox, SalesForce.com, Dynamics 365 a více, a tak umožňuje firmám snadněji integrovat různé platformy.

Microsoft Internet of Things

Představuje zejména užitečné inovativní nástroje pro změny podnikání a vysokou adaptabilitu firem na zrychlující se vývoj digitálních technologií. S internetem věcí lze maximálně využít všechna firemní data a vyřešit i kritické problémy v reálném čase. Díky cloudu lze vše snadněji kontrolovat a měřit a správně investovat do nových technologií. Microsoft Internet of Things vnáší nekonečné možnosti do světa byznysu.

Internet věcí umožňuje integraci, ovládání a sdílení informací různých přístrojů, zařízení a produktů prostřednictvím internetu. Přináší nové možnosti využití a rozvoj pokročilých služeb (IoT je využitelný například pro automobily, domácí spotřebiče, nositelné doplňky, různé senzory a čidla).

Office 365

Office 365 pro firmy umožňuje přístup k nástrojům Microsoft Office prakticky odkudkoli a k tomu nabízí služby pro spolupráci, které se snadno spravují. Office 365 se sám aktualizuje, takže máte vždycky nejnovější funkce Wordu, Excelu, PowerPointu, Outlooku, OneNote, Publisher a Access. Je jedno, jestli pracujete online nebo offline, na počítači, tabletu nebo telefonu – Office 365 je pořád po ruce.

PowerApps

Microsoft PowerApps a Power BI zajišťují snadný a rychlý přístup k datům a maximální využití služeb Dynamics 365. Díky Microsoft Flow získáte navíc možnost automatizace, která vám ušetří práci.
Microsoft PowerApps je služba pro sestavování a využívání takových obchodních aplikací, jaké vaše firma právě potřebuje. Tyto aplikace jsou propojeny s firemními daty a jsou dostupné online i z mobilních zařízení. Lze tak využívat potřebný software, aniž byste museli vynakládat čas a peníze na jeho vývoj.

Power Business Intelligence (POWER BI)

Microsoft Power BI jsou silné analytické nástroje v cloudu pro analýzu a vyhodnocování dat. Datové rozhraní poskytuje přesné přehledy o celé firmě na jednom místě. Svá data můžete zobrazit kdykoliv a kdekoliv právě potřebujete bez nutnosti připojení k internetu.

SAAS (SOFTWARE AS A SERVICE)

Poskytování softwaru formou služby (firma si pronajímá hostovanou aplikaci, která je nabízena jako služba zákazníkům, k níž přistupují prostřednictvím internetu). Může jít například o systémy CRM, software pro videokonference, správu IT služeb, účetnictví, analýzu webu, správu webového obsahu.

SLA - (Service Level Agreement)

SLA – (Service Level Agreement) – doba, za kterou se má stát u dané společnosti nějaká akce, např. reakce klientovi, návrh řešení, odstranění závady.

Unified Service Desk

Unified Service Desk – poskytuje konfigurovatelné rozhraní pro rychlé vytváření aplikací pro telefonní centra tak, aby agenti mohli získat jednotné zobrazení údajů o zákaznících uložených v aplikaci Microsoft Dynamics 365 a dalších systémech.

Veřejný cloud

Jedná se o prostředí cloudu, které poskytuje zabezpečený prostor na vzdálených datových úložištích.

Pin It on Pinterest

×